Dobry elektryk:
Gdynia, Sopot, Gdańsk

LINK MARCIN JURAK

Wykonywanie, modernizacja i naprawa instalacji elektrycznych

Przygotowanie instalacji elektrycznej poprzedza analiza potrzeb. Trzeba przewidzieć wszystkie punkty elektryczne, miejsca, w których zawisną lampy, znajdą się wyłączniki oraz gniazda elektryczne. Przewidzieć należy także wszystkie instalacje, jakie chcemy mieć w domu. Musimy przemyśleć, w którym miejscu zainstalować domofon, jak rozmieścić czujki alarmu, przewidzieć okablowanie multimedialne oraz sieć komputerową. Należy również przeanalizować wszystkie systemy inteligentnego budynku i odpowiednia zaprojektować instalację elektryczną. Nasza firma podejmuje się także usuwania wszystkich możliwych usterek w funkcjonowaniu instalacji elektrycznych.

Modernizacja instalacji elektrycznych

Technologie zmieniają się i wciąż są unowocześniane. Powstają nowe rozwiązania wymagające nowoczesnych instalacji elektrycznych. Choć wiele uładzeń funkcjonuje w trybie bezprzewodowym, to są one nadal droższe od tradycyjnych, opartych na przewodach elektrycznych. Powstają wciąż nowe systemy zwiększające bezpieczeństwo użytkowników instalacji elektrycznej oraz zabezpieczeń samych instalacji choćby od przepięć. Warto wiec zainwestować i zdecydować się na modernizację istniejącej instalacji elektrycznej. Nasz firma podejmie się usprawnienia i unowocześnienia Państwa instalacji, montując najnowsze rozwiania oraz urządzenia zabezpieczające. Mamy w tej kwestii bardzo duże doświadczenia.

Usuwanie awarii

Awaria przytrafić się może, każdemu i zawsze. Barak prądu w domu jest kłopotliwe i stresujące. Dlatego czekamy na Państwa zgłoszenia. Jesteśmy dostępni siedem dni w tygodniu. Jak to tylko będzie możliwe, przyjeżdżamy i usuwamy awarię jak najszybciej. Działamy na terenie całego Trójmiasta.

Szukasz dobrego elektryka w Gdyni? Skontaktuj się ze mną!

LINK MARCIN JURAK
ul Przemysłowa 13a/7
84-200 Wejherowo

pon. - pt.
7:30 - 17:00
sob.
7:30 - 17:00
niedz.
10:00 - 14:00