Dobry elektryk:
Gdynia, Sopot, Gdańsk

LINK MARCIN JURAK

Elektryk w Wejherowie i Trójmieście

Jako elektryk działam w Wejherowie, Gdańsku i Gdyni oraz w innych miejscowościach na terenie woj. pomorskiego. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w przypadku awarii, braku zasilania lub innym problemie związanym z nieprawidłowym działaniem instalacji – jestem do dyspozycji. Świadczę usługi w ramach pogotowia elektrycznego, co oznacza, że mogą Państwo zadzwonić do mnie o każdej porze doby, także w dni wolne od pracy, by uzyskać niezbędną pomoc.

Bardzo chętnie podejmuje się również wszystkich prac związanych z instalacjami. Wykonuję je, a także modernizuje i usuwam nieprawidłowości. Zajmuję się zarówno drobnymi usterkami i poprawkami, jak i poważnymi awariami, które wymagają sporej wiedzy i doświadczenia. Specjalizuję się także w instalacjach alarmowych, które montuję i naprawiam. Takie usługi jak usuwanie usterek i awarii, wykonywanie nowych instalacji, czy też montaż nowych systemów alarmowych są najczęściej wykonywane przez moją firmę. Duże doświadczenie oraz szeroka wiedza fachowa pozwalają mi przeprowadzać wszystkie naprawy i instalacje szybko, sprawnie i dokładnie. Moja firma cieszy się renomą nie tylko w Wejherowie, ale także na terenie Trójmiasta i okolicznych miejscowości.

Oferta

W ramach działalności mojej firmy świadczę usługi elektryczne takie jak:

  • wykonywanie instalacji oświetleniowych i gniazdowych oraz ich naprawę,
  • wykonywanie instalacji domofonowych oraz wideo-domofonowych i ich naprawę,
  • podłączanie anten i systemów kontroli dostępu w budynkach jednorodzinnych i przedsiębiorstwach,
  • pomiary instalacji elektrycznych,
  • instalację osprzętu rozdzielni,
  • instalację wszystkich typów gniazd.
Gwarantuję, że jako elektryk cieszący się bardzo dobrą opinią wśród moich poprzednich klientów, pomogę Państwu nawet w najtrudniejszych zadaniach związanych z obsługą instalacji.

Co cechuje dobrego elektryka?

Znalezienie dobrego elektryka nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Od profesjonalizmu wykonanych prac zależy w końcu nie tylko komfort korzystania z urządzeń elektrycznych, ale przede wszystkim bezpieczeństwo ich użytkowników. Każda instalacja powinna zostać wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami i dobrymi praktykami obowiązującymi w pracy elektryka. Na rynku działa wiele firm oferujących usługi w tym zakresie. Jak zatem wybrać tą, której można zaufać? Na co zwracać uwagę przy wyborze?

  • Polecenia – najlepszym sposobem na znalezienie dobrego elektryka jest dopytanie o opinię znajomych lub rodziny, którzy wcześniej mogli korzystać z tego typu usług.
  • Kompetencje oraz kwalifikacje – praca elektryka wymaga wiedzy i profesjonalnego podejścia. Można dopytać o nie w bezpośrednim kontakcie i zapytać o dokument uprawniający do wykonywania tego typu prac, wydawany przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich.
  • Staż pracy – warto zasięgnąć również informacji o tym, jak długo elektryk pracuje w swoim zawodzie. Im dłuższy staż pracy, tym większa wiedza, a tym samym gwarancja profesjonalnego wykonania usług.

Co mnie wyróżnia?

Wykonuję wszystkie usługi z profesjonalizmem, pasją i zaangażowaniem. Nie spoczywam na laurach, wciąż się dokształcam, biorę udział w różnorodnych kursach oraz pilnie obserwuję najnowsze osiągnięcia i trendy w mojej branży. Jest to konieczne w pracy elektryka. Wymagają tego nie tylko przepisy, zgodnie z którymi niektóre z uprawnień trzeba odnawiać co określony czas, ale także codzienna praktyka w zawodzie. Rozwiązania w zakresie wykonywania instalacji zmieniają się. Na rynku pojawiają się nowe możliwości, które są coraz bezpieczniejsze i bardziej funkcjonalne. Dobry elektryk powinien doskonale orientować się w swojej branży i móc zaproponować klientom usługi i produkty, które spełnią ich potrzeby i zapewniają komfort korzystania ze sprzętu elektrycznego.

Bardzo chętnie wprowadzam do moich usług najnowsze rozwiązania i nowinki. Staram się cały czas poszerzać swoje kompetencje, by być ze wszystkim na bieżąco. W końcu w mojej branży nie ma miejsca na pomyłki. Wykonałem już dziesiątki zleceń, usuwając awarie oraz montując różnego rodzaju instalacje. Współpracowałem zarówno z dużymi firmami, jak i osobami prywatnymi. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu potrafię wcielić w życie nawet najtrudniejsze projekty.

Szukasz dobrego elektryka w Gdyni? Skontaktuj się ze mną!

LINK MARCIN JURAK
ul Przemysłowa 13a/7
84-200 Wejherowo

pon. - pt.
7:30 - 17:00
sob.
7:30 - 17:00
niedz.
10:00 - 14:00