Dobry elektryk:
Gdynia, Sopot, Gdańsk

LINK MARCIN JURAK

Pogotowie elektryczne - Gdańsk

W ramach działalności mojej firmy świadczę usługi elektryczne w zakresie pogotowia elektrycznego na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w dni świąteczne. Kiedy należy skorzystać z tego typu usług?

  • W przypadku uszkodzenia obwodu instalacji.
  • Przy przeciążeniu albo zawilgoceniu instalacji elektrycznej.
  • Gdy dojdzie do zaniku napięcia.
  • Gdy licznik działa nieprawidłowo.

Jak działa pogotowie elektryczne?

Gdy dojdzie do awarii instalacji, nie można pozwolić sobie na bezproduktywne oczekiwanie. Takie usterki to bowiem ogromny dyskomfort oraz potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców. Właśnie dlatego tak ważne jest skorzystanie z usług pogotowia elektrycznego, które świadczę także dla Państwa. Poza szybkim usunięciem awarii, gwarantuję również przystępne ceny wykonania tego typu usług. Wykonuję je nie tylko w obiektach mieszkalnych, ale również na terenie zakładów produkcyjnych, w biurach, urzędach oraz obiektach użyteczności publicznej. Informuję również z czego wyniknęła dana usterka, a także jak można uniknąć jej w przyszłości.

Jak zgłosić awarię?

Aby móc uzyskać pomoc pogotowia elektrycznego, wystarczy wykonać telefon pod jeden z podanych numerów, czyli +48 660 003 849 lub +48 (58) 743 68 26. W bezpośrednim kontakcie poproszę również o udzielenie podstawowych informacji o problemie, a także podam, jaki będzie przybliżony czas dojazdu na miejsce. Na wypadek jakichkolwiek, nawet niewielkich opóźnień spowodowanych niezależnymi ode mnie czynnikami, niezwłocznie poinformuję o zaistniałej sytuacji.

Szukasz dobrego elektryka w Gdyni? Skontaktuj się ze mną!

LINK MARCIN JURAK
ul Przemysłowa 13a/7
84-200 Wejherowo

pon. - pt.
7:30 - 17:00
sob.
7:30 - 17:00
niedz.
10:00 - 14:00