Dobry elektryk:
Gdynia, Sopot, Gdańsk

LINK MARCIN JURAK

Montaż i konserwacja domofonów i videodomofonów

Jeżeli chcecie Państwo zainstalować urządzenie, które pomoże Wam w kontroli osób wchodzących do budynku, jeśli chcecie poczuć się bezpieczniej i myślicie o udogodnieniu, które poprawi Wasz komfort, to proponujemy montaż domofonów lub videodomofonów. Klientom, którzy używają już tego typu urządzeń, oferujemy serwis, przeglądy, naprawy i regulacje.

Domofony

Domofony, to urządzenia ważne i wygodne. Ważne, bo zapewniają nam bezpieczeństwo, umożliwiając kontrolę osób wchodzących do budynku. Wygodne, ponieważ pozwalają na zdalne sterownie drzwiami, czyli ich otwieranie. Zajmujemy się montażem i konserwacją domofonów. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie oraz wybór najlepiej odpowiadającego Państwa potrzebom urządzenia. Gwarantujemy ich sprawne i bezawaryjne funkcjonowanie przez długi czas.

Videodomofony

Videodomofony to młodsze rodzeństwo domofonów. Działają na tej samej zasadzie, a różnicę stanowi kamera skierowana na osobę wchodzącą do budynku. Dzięki niej możemy obserwować naszego gościa na ekranie urządzenia wewnątrz domu i zdecydować, czy chcemy osobę wpuścić. Bardzo chętnie podejmiemy się montażu instalacji niezbędnej do korzystania z videodomofonu w Państwa domach. Również świadczymy usługi konserwacji i napraw. By wszystko działało, jak trzeba, a obraz był czysty jak łza, urządzenia wymagają regularnych przeglądów.

Szukasz dobrego elektryka w Gdyni? Skontaktuj się ze mną!

LINK MARCIN JURAK
ul Przemysłowa 13a/7
84-200 Wejherowo

pon. - pt.
7:30 - 17:00
sob.
7:30 - 17:00
niedz.
10:00 - 14:00